Medarbejdere

Leder

_MG_0257 copy

Carina Høgfeldt
Leder.
info@loevspring.dk
Ansat siden februar 2009.

Koordinatore, TR og AMR

_MG_0268 copy

Helle B. Mikkelsen
Pædagog i børnehaven, TR og medarbejderrepræsentant i bestyrelsen.
hellem@loevspring.dk
Ansat siden december 2010

_MG_0154 copy

Maja Andersen
Pædagog i vuggestuen, AMR
og vuggestuekoordinator.
maja@loevspring.dk
Ansat siden marts 2014

_MG_0347 copy

Tina L. Sønderbek
Pædagog i børnhaven, AMR og børnehavekoordinator.
tina@loevspring.dk
Ansat siden maj 2007

Medarbejdere

image2

Mette Jensen
Vikar i vuggestuen
mette@loevspring.dk
Ansat siden april 2007

_MG_0139 copy

Louise Kollerup Olesen
Pædagog i vuggestuen.
louise@loevspring.dk
Ansat siden august 2012

Camilla

Camilla Vinter
Pædagog i vuggestuen
camillav@loevspring.dk
Ansat siden november 2011

_MG_0266 copy

Nina Velling Pedersen

Pædagog i børnehaven
nina@loevspring.dk
Ansat siden Marts 2017

_MG_0133 copy

Katja Andersen
Pædagog i vuggestuen
Ansat siden september 2017
katja@loevspring.dk

_MG_0179 copy

Amalie Bristrup
Medhjælper/vikar i vuggestuen
Ansat siden Juni 2017.

_MG_0299 copy

Gitte Høgh
Pædagog i børnehaven.
gitte@loevspring.dk
Ansat siden marts 2015

_MG_0329 copy

Line Malling
Pædagogisk assistent i børnehaven i et vikariat.
linem@loevspring.dk
Ansat siden Januar 2017

DSCN1888

Bitten Falbe Piilgaard
Medhjælper i Vuggestuen.
Ansat siden Februar 2017.
bitte@loevspring.dk

_MG_0357 copy

Brian B. Hessellund
Pædagog i børnhaven og Praktikvejleder
brian@loevspring.dk
Ansat siden oktober 2014

_MG_0361 copy

Minna Østergaard
Ressourcepædagog.
Ansat siden August 2017.

_MG_0339 copy

Tina Tubbert
Pædagog ansat i et vikariat i børnehaven.
tinat@loevspring.dk
Ansat siden December 2016

Line V. Sørensen
Studerende i Vuggestuen.
Ansat siden Juni 2018

_MG_0145 copy

Charlotte Astrup “Lotte”
Pædagogmedhjælper i vuggestuen.
lotte@loevspring.dk
Ansat siden maj 2016

IMG_3453 (1)

Christina Sørensen
Pædagogmedhjælper i vuggestuen.
Ansat siden sommer 2016

_MG_0253 copy

Maria M. Poulsen
Ernæringsassistent i børnehaven.
maria@loevspring.dk
Ansat siden januar 2006

_MG_0309 copy

Maria Nonbo
Pædagogmedhjælper i børnehaven.
marian@loevspring.dk
Ansat siden april 2010

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mette Rimmen Isaksen
Vikar i vuggestuen.
mettei@loevspring.dk
Ansat siden august 2012

Desktop1

Karl Ø. Kristensen
Pædagogmedhjælper i børnehaven.
Ansat siden august 2017

_MG_0278 copy

Morten Post
Pædagogisk assistent i børnhaven.
morten@loevspring.dk
Ansat siden august 2012

_MG_0323 copy

Peter Amby
Pædagog i børnehaven.
peter@loevspring.dk
Ansat siden august 2012

_MG_0166 copy

Frederik Michaelsen
Medhjælper/vikar i børnehaven.
Ansat siden september 2017

_MG_0295 copy

Tina Andersen
Pædagogmedhjælper i børnehaven.
tinaa@loevspring.dk
Ansat siden november 2013

_MG_0156 copy

Annike Pedersen
Pædagogisk assistent i vuggestuen
annike@loevspring.dk
Ansat siden Januar 2017

_MG_0185 copy

Karolina Sowinska
Køkkenansvarlig i VG, samt medhjælper/vikar, ansat start februar 2016

IMG_0017

Birgit Kortbæk
Ressourcepædagog.
Ansat siden Februar 2016.

image1

Christina L. Dürr
Studerende i børnehave.
Ansat siden Juni 2018