Medarbejdere

Leder

_MG_0257 copy

Carina Høgfeldt
Leder.
info@loevspring.dk
Ansat siden februar 2009.

Koordinatore, TR og AMR

_MG_0268 copy

Helle B. Mikkelsen
Pædagog i børnehaven, TR og medarbejderrepræsentant i bestyrelsen.
hellem@loevspring.dk
Ansat siden december 2010

_MG_0090 copy

Maja Andersen
Pædagog i vuggestuen, AMR
og vuggestuekoordinator.
maja@loevspring.dk
Ansat siden marts 2014

_MG_0347 copy

Tina L. Sønderbek
Pædagog i børnhaven, AMR og børnehavekoordinator.
tina@loevspring.dk
Ansat siden maj 2007

Medarbejdere

image2

Mette Jensen
Vikar i vuggestuen
mette@loevspring.dk
Ansat siden april 2007

_MG_0139 copy

Louise Kollerup Olesen
Pædagog i vuggestuen.
louise@loevspring.dk
Ansat siden august 2012

_MG_0101 copy

Camilla Vinter
Pædagog i vuggestuen
camillav@loevspring.dk
Ansat siden november 2011

_MG_0266 copy

Nina Velling Pedersen

Pædagog i børnehaven
nina@loevspring.dk
Ansat siden Marts 2017

_MG_0133 copy

Katja Andersen
Pædagog i vuggestuen
Ansat siden september 2017
katja@loevspring.dk

_MG_0128 copy

Lilli Jacobsen
Pædagogmedhjælper i vuggestuen
Ansat siden Marts 2019
katja@loevspring.dk

_MG_0299 copy

Gitte Høgh
Pædagog i børnehaven og
motorikvejleder.
gitte@loevspring.dk
Ansat siden marts 2015

_MG_0083 copy

Bitten Falbe Piilgaard
Køkkenassistent i Vuggestuen.
Ansat siden Februar 2017.
bitte@loevspring.dk

_MG_0361 copy

Minna Østergaard
Ressourcepædagog.
Ansat siden August 2017.

DSC_0163

Rikke Guldbrandsen
Praktikstuderende i Vuggestuen.
Ansat side Juni 2019

_MG_0096 copy

Charlotte Astrup “Lotte”
Pædagogmedhjælper i vuggestuen.
lotte@loevspring.dk
Ansat siden maj 2016

IMG_3453 (1)

Christina Sørensen
Pædagogmedhjælper i vuggestuen.
Ansat siden sommer 2016

flemming

Flemming Øberg
Pædagog i børnehaven
Ansat i et vikariat fra August 2018

_MG_0208 copy

 Mads Simmelkjær Hald
Pædagogmedhjælper i børnehave.
Ansat siden Marts 2019

FullSizeRender (1)

Line B. Lauridsen
Praktikstuderende i børnehave.
Ansat siden Juni 2019

_MG_0253 copy

Maria M. Poulsen
Ernæringsassistent i børnehaven.
maria@loevspring.dk
Ansat siden januar 2006

_MG_0309 copy

Maria Nonbo
Pædagogmedhjælper i børnehaven.
marian@loevspring.dk
Ansat siden april 2010

_MG_0105 copy

Mette Rimmen Isaksen
I et vikariat i børnehaven.
mettei@loevspring.dk
Ansat siden august 2012

_MG_0357 copy

Brian B. Hessellund
Pædagog i børnhaven og Praktikvejleder
brian@loevspring.dk
Ansat siden oktober 2014

_MG_0323 copy

Peter Amby
Pædagog i børnehaven.
peter@loevspring.dk
Ansat siden august 2012

_MG_0199 copy

Anja Bach Christensen
Overgangspædagog fra vuggestue til børnehave.
anja@loevspring.dk
Ansat siden August 2018

_MG_0166 copy

Frederik Michaelsen
Medhjælper/vikar i børnehaven
Ansat siden september 2017

_MG_0295 copy

Tina Andersen
Pædagogmedhjælper i børnehaven.
TR for medhjælpere
tinaa@loevspring.dk
Ansat siden november 2013

_MG_0156 copy

Annike Pedersen
Pædagogisk assistent i vuggestuen
annike@loevspring.dk
Ansat siden Januar 2017

_MG_0207 copy

Lasse Kjeldgaard
Vikar i børnehaven
Ansat siden April 2019

_MG_0216 copy

Peter Mikkelsen
Pædagogmedhjælper i børnehaven
Ansat siden Juni 2018

_MG_0125 copy

Sara Karlsen
Vikar i vuggestuen
Ansat siden Marts 2019

Sirid

Sirid Højgaard
Vikar i vuggestuen
Ansat siden November 2018