Bestyrelse

Bestyrelse

Formand:

Morten Perregaard, far til Eva Løvfrø. Mail: Eurotanker@gmail.com

Næstformand:

Jeannette Simonsen, mor til Lauge Klokkefrø (eksternt medlem). Mail: Simonsen.jeannette@gmail.com

Pernille Borup Jensen – næstformand(mor til Luna Brumbasse) pernilleborupjensen@gmail.com

Menige bestyrelsesmedlemmer:
Maria Krogsgaard(mor til Matti Løvfrø) mail: maria_krogsgaard@yahoo.dk (hun har _ mellem maria og krogsgaard)
Morten Gram(far til Kille Haletudse og Wilde Pilefrø) mail: morten@giv.dk

 

Helle B. Mikkelsen, medarbejderrepræsentant. Mail: Hellem@loevspring.dk

 

Suppleanter:

Maj-Britt Laursen(mor til Siri Haletudse) mail: mlaurs15@hotmail.com 
Anders Østergaard(far til Inger Loppe) mail: anders@gostil.dk

 

Leder: Carina Høgfeldt Mail: Info@loevspring.dk

 

Læs Løvsprings vedtægter her.