Bestyrelse

Bestyrelse

Formand:

Maj-Britt Laursen, mor til Gro, Loppe og Siri, Snabelfrø. Mail: mlaurs15@hotmail.com

Næstformand:

Jeannette Simonsen, eksternt medlem. Mail: Simonsen.jeannette@gmail.com
Anders Østergaard, far til Inger, Loppe. Mail: anders@gostil.dk 

Menige bestyrelsesmedlemmer:
Pernille Borup Jensen, mor til Luna, Svævefrø. Mail: pernilleborupjensen@gmail.com 
Maria Krogsgaard, mor til Milas, Svævefrø. Mail: maria_krogsgaard@yahoo.dk 
Morten Gram, far til Kille, Snabelfrø og Wilde, Pilefr). Mail: morten@giv.dk 
Charlotte Wetche, mor til Conrad, Snabelfrø. 
Mail: wetche@me.com

Helle B. Mikkelsen, medarbejderrepræsentant. Mail: Hellem@loevspring.dk

Leder: Carina Høgfeldt Mail: Info@loevspring.dk

 

Læs Løvsprings vedtægter her.